Skladník (Rudná u Prahy)

Rudná

Hledáte práci, kde si Vás budou vážit? Rádi byste pracovali pro společnost, která Vám poskytne odpovídající zázemí, dá Vám jistotu stabilního příjmu i zaměstnání? To vše a mnohem více Vám můžeme nabídnout u nás, ve společnosti DHL Express, divize Freight.

Baví Vás práce ve skladu a hledáte nové zaměstnání? Pak jste na správném místě!

Pro naše pracoviště DHL Express, divize Freight, hledáme nového kolegu na pozici SKLADOVÝ OPERÁTOR.

Náplň práce:

  • Provádění činností spojených s manipulací zásilek.
  • Naskladňování a vyskladňování zboží pomocí skeneru.
  • Obsluha manipulační techniky.
  • Kompletace a kontrola materiálu.

Dvousměnný provoz ranní/odpolední, sklad je otevřen od 5:30 do 20:30 hodin. Pokud preferujete jednosměnný provoz, pak nabízíme pracovní dobu 8:00 - 17:00.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Předchozí zkušenosti ve skladu, oprávnění na VZV výhodou.
  • Čistý trestní rejstřík podmínkou.

Nabízíme:

  • Nové, moderní pracoviště, velmi dobře vybavené zázemí (šatny, kuchyňka, ...).
  • Zajímavé finanční ohodnocení, výplata na Vašem účtu do 6 dne v měsíci!
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1 610 Kč čistého ke mzdě navíc!).
  • Možnost stravování přímo v areálu.
  • 25 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna.
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
  • Firemní akce.
  • Slevy u našich partnerů, např. výhodnější volání.

Výborná dostupnost z Prahy, Berouna a okolí.

  • MHD ze Zličína 20 minut.
  • MHD z Berouna 25 minut.
  • MHD z Hostivic 30 minut.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete se stát součástí DHL? Pak neváhejte a napište nám, budeme se těšit!

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!