Skladník v Českých Velenicích

České Velenice

Hledáte práci, kde si Vás budou vážit? Rádi byste pracovali pro společnost, která Vám poskytne odpovídající zázemí, dá Vám jistotu stabilního příjmu i zaměstnání? To vše a mnohem více Vám můžeme nabídnout u nás, ve společnosti DHL Express, divize Freight.

Pro pracoviště společnosti DHL Express, divize Freight, v Českých Velenicích hledáme nové kolegy na pozici SKLADOVÝ OPERÁTOR.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Obsluha manipulační techniky.
  • Manipulace se zbožím na skladě.
  • Nakládka a vykládka zboží.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Spolehlivost, zodpovědnost.
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.
  • Čistý trestní rejstřík.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Průkaz na VZV výhodou, praxe ve skladu taktéž.

FÉROVÁ MZDA A ŘADA DALŠÍCH VÝHOD!

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti.
  • Výplata do 6. dne v měsíci.
  • Půlroční prémie.
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1.610 Kč čistého ke mzdě navíc).
  • 25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna.
  • Výhodné tarify mobilních operátorů pro Vás i Vaše blízké.
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
  • Osobní balíčky (prací prášek, káva, čaj, aj.)

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste se o práci u nás ucházeli? Pak už zbývá jediné - pošlete nám svůj životopis!

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!