Brigáda ve skladu DHL Jirny

Jirny

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR, a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Máme lidský a férový přístup.

SMĚNY.CZ

- díky spolupráci s aplikací Směny.cz si můžeš naplánovat pracovní dobu podle své potřeby
- staň se součástí projektu, který odpovídá 21. století
- pokud máš chytrý telefon, o to více je plánování směn jednodušší, ale k dispozici je i webová verze

NABÍZÍME

- zjistíš, jak to chodí v jednom z největších skladů ve střední Evropě
- zajímavou pracovní náplň a cenné zkušenosti do budoucna
- svozové autobusy do práce z okolí
- stravování přímo v místě pracoviště
- moderní metody práce v mezinárodní společnosti, která má zvučné jméno
- jistotu mzdy
- až se u nás vše potřebné naučíš je tu možnost nástupu na HPP

CO OČEKÁVÁME

- přátelskou a týmovou povahu
- spolehlivost a zodpovědný přístup
- zájem o svoje sebevzdělávání a růst

KONTAKTUJTE NÁS

Lukáš Pelc
HR Administrator

Tel. 725 627 280
lukas.pelc@dhl.com

DHL Supply Chain
Poděbradská 603
250 90 Jirny
Czech Republic

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!