IT - Správce systému

Jirny

Jsou počítače Vaše hobby? Domluvíte se anglicky? Máte zájem rozvíjet svou kariéru v oblasti IT?

Pro náš sklad v Jirnech hledáme ajťáka, který by se staral o podporu a údržbu skladového informačního systému, bude denně řešit operativní záležitosti a zabezpečovat funkčnost skladového systému.

a to vše na novém projektu u nového klienta ve dvousměnném provozu.

Co budete dělat?

  • nastavovat přístupová práva nových uživatelů, zajišťovat nastavení tiskáren a skenerů
  • instalovat a podporovat používaný SW
  • řešit běžné uživatelské a systémové chyby, dotazy a požadavky od klienta a operativy
  • spravovat a kontrolovat EDI
  • kontrolovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb
  • testovat a inicializovat změny systémů
  • vést IT evidenci
  • školit nové uživatele
  • provádět pravidelný reporting

Co Vám určitě nesmí chybět a koho vlastně hledáme?

  • Rychlé rozhodování a organizační schopnosti
  • Být týmovým hráčem
  • DB, WLAN, LAN, WAN nejsou jen náhodné zkratky a Vy určitě víte, co znamenají
  • Pokud znáte práci ve WMS/TMS systému, je to velkou výhodou
  • "How are you" - víte co to znamená? Dobrý začátek. Zajistíme, abys jste mohl odpovídat i na složitější otázky

Co Vám za to nabízíme?

  • Stravenky v hodnotě 70,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Opatova
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Kontaktujte nás!

Tomáš Bureš
Recruiter/specialista náboru
mobil: +420 725 627 251
email: tomas.bures@dhl.com

Kontakt

DHL
Tomáš Bureš
Telefon: +420 725 627 251

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!