Site Finance Controller

Bor

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Jste pečlivý/á, máte analytické myšlení a rád/a pracujete s daty? Chcete nám to spočítat? Pak hledáme právě Vás!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• Evidence a kontrola faktur
• Kontrola měsíčních finančních výsledků a forecasting nákladů
• Příprava a schvalování rozpočtů (princip open book)
• Porovnávání rozpočtu a skutečnosti
• Snížení nákladu - pravidelná kontrola cen dodavatelů, objemy a spotřeby (porovnání)
• Pravidelný týdenní a měsíční reporting vedení a zákazníkovi
• Příprava měsíční uzávěrky
• Příprava podkladů k měsíční fakturaci a vydaných faktur
• Urgence odběratelů při zpoždění platby
• Vystavování objednávek

POŽADUJEME:

• Minimálně rok praxe na obdobné pozici
• Vynikající znalost práce s PC, zejména znalost MS Excel podmínkou
• Schopnost reportingu a komunikace v anglickém jazyce s anglicky hovořícím zákazníkem
• Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• Zkušenosti v oblasti reportingu a finančních analýz
• Analytické, organizační a komunikační schopnosti
• Samostatnost/ přesnost/ zodpovědnost

NABÍZÍME:

• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Služební automobil i pro soukromé účely
• Jazykové kurzy
• Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
• Katalog zaměstnaneckých výhod, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké a další slevové programy, příspěvek na penzijní připojištění)

Kontakt

DHL
Lenka Bednářová
Telefon: +420 725 237 058

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!