IT ISM Support Specialist

Jirny

Jsou počítače Vaše hobby? Domluvíte se anglicky? Máte zájem rozvíjet svou kariéru v oblasti IT?

Pokud ano, tak pokračujte...

Co budete dělat?

  • Podporovat uživatele v rámci nejnovějších IT standardů na trhu
  • Zajišťovat podporu v oblastech HW ( PC, tiskárny, RF terminály), SW ( OS Win 7,10, kancelářské aplikace, atd.), network and telecommunications ve spolupráci s korporátními dodavateli.
  • Podílet se na různých projektech lokálního, ale i nadnárodního/globálního charakteru, a to v rámci clusteru Polsko, Slovensko, Česká Republika a Maďarsko.
  • Pomáhat s odhady výdajů na IT, zajišťovat nákup nového IT hardwaru, aplikací, vedeni evidence apod.

Co Vám určitě nesmí chybět a koho vlastně hledáme?

  • Min. středoškolské vzdělaní – zaměření na IT, elektrotechniku, elektroniku
  • Minimálně 1 rok zkušeností na podobné pozici
  • Základní znalost ITIL procesu - výhodou
  • Znalost MS Systémů (W7, W10, Office)
  • Pokročilá znalost AJ – výhodou
  • Znalost základů síťové infrastruktury, protokolu a zabezpečení
  • Znalost serverových systémů ( MS Win. server OS, Linux) - výhodou
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • Komunikační a prezentační dovednosti

Co Vám za to nabízíme?

  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Práce s nejnovějšími technologiemi a podílení se na jejich implementaci do logistiky
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky v hodnotě 70,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Kontaktujte nás!

Zuzana Chylíková
Recruiter/Specialista náboru
Mobile: 728 527 833
zuzana.chylikova@dhl.com

Kontakt

DHL

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!