IT - Správce systému

Říčany

Jsou počítače Vaše hobby? Domluvíte se anglicky? Máte zájem rozvíjet svou kariéru v oblasti IT?

Jste tak trochu detektiv? Na této pozici musíte umět identifikovat problém, který vznikl a delegovat ho na správná oddělení v rámci IT.

Co budete dělat?

  • Poskytovat L1 support v rámci našich skladů
  • Kontrolovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb
  • Podporovat administrativní oddělení
  • Řešit běžné uživatelské a systémové chyby, dotazy a požadavky od klienta a operativy
  • Spravovat a kontrolovat EDI
  • Testovat a inicializovat změny systémů
  • Vést IT evidenci
  • Školit nové uživatele
  • Provádět pravidelný reporting
  • Držet občasnou pohotovost (on call)

Co Vám určitě nesmí chybět a koho vlastně hledáme?

  • Znalost jazyka SQL
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
  • Rychlé rozhodování a organizační schopnosti
  • Být týmovým hráčem
  • Pokud znáte práci ve WMS/TMS systému, je to velkou výhodou
  • "How are you" - víte co to znamená? Dobrý začátek. Zajistíme, abys jste mohl odpovídat i na složitější otázky

Co Vám za to nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky v hodnotě 80,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Opatova
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Kontaktujte nás!

Tomáš Bureš
Recruiter/specialista náboru
mobil: +420 725 627 251
email: tomas.bures@dhl.com

Kontakt

DHL
Tomáš Bureš
Telefon: +420 725 627 251

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!