TMS Konzultant

Nepřevázka

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí.

Baví vás prostředí logistiky a máte zájem rozvíjet svou kariéru v této oblasti?

Máte k tomu znalosti z prostředí IT?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

Na této zcela nové pozici se budete zabývat rozvojem a podporou současného transportního IT systému (TMS) a jeho rozšíření na další pobočky.

Dále budete:
• Komunikovat s uživateli, zákazníky a IT dodavateli
• Monitorovat transportní systém pro zajištění nepřetržitého provozu
• Testovat a inicializovat změny systémů
• Školit nové uživatele
• Provádět pravidelný reporting
ale hlavně budete nedílnou součástí implementačního týmu a dalšího vývoje.

Co Vám určitě nesmí chybět?

• Minimálně středoškolské vzdělání
• Znalost jazyka SQL
• Všeobecný IT rozhled - Hledáme někoho, kdo ví, co jsou zkratky jako EDI, XML, SOAP, ...
• Schopnost rychlého rozhodování a organizační schopnosti
• Kreativita a týmový duch
• Angličtina minimálně na úrovni B2
Pokud máte zkušenost s libovolným TMS systémem, je to velkou výhodou.

Co Vám za to nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Prostor pro seberealizaci a jazykové kurzy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenky v hodnotě 80,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Kontaktujte nás!

Tomáš Bureš
Recruiter/specialista náboru
mobil: +420 725 627 251
email: tomas.bures@dhl.com

Kontakt

DHL
Tomáš Bureš
Telefon: +420 725 627 251

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!