Linux administrátor (junior/senior)

Praha

Linuxový tým hledá nového kolegu a nadšence do Linuxu, který má chuť pracovat na mezinárodních projektech. Budete mít možnost podílet se na administraci linuxového prostředí (RHEL 5,6,7) v operations týmu DHL IT Services.
Nesmí Ti chybět chuť učit se a smysl pro týmovou spolupráci.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Administrace linuxového prostředí (2. úroveň podpory) analýza incidentů, jejich odstranění, řešení změnových požadavků
- Monitoring serverů a správa monitorovacích nástrojů
- Sledování bezpečnosti dle interních security pravidel
- Troubleshooting HW
- Spolupráce s tými aplikační podpory
- Správa technické dokumentace
- On-call support /rotace v týmu, cca jeden víkend za 2 měsíce/
- Spolupráce na projektech v rámci týmu (např. vývoj, automatizace a mnoho dalšího)

TVOJE ZKUŠENOSTI:
- Dobrá znalost OS Linux na administrátorské úrovni
- Předchozí praxe na podobné pozici
- Alespoň středně pokročilá znalost angličtiny
Velkou výhodou bude znalost některého ze skriptovacích jazyků (např. PHP, bash, Perl, Python) a alespoň základní přehled v následujících technologiích: VCS, SFHA, File storage (NAS) a MySQL.

NABÍZÍME:
• různorodou a technicky zajímavou práci s možností odborného a kariérního růstu
• podporu seniorních kolegů
• smlouvu na dobu neurčitou
• home office
• roční bonusy
• moderní prostory v blízkosti metra
• pestrou škálu benefit firemních benefitů v rámci Edenred Cafeterie
• týden dovolené navíc, 6 Sick Days/rok, plný plat po dobu 10 dní nemoci za rok, stravenky plně hrazené firmou, Multisport kartu, příspěvek na penzijní spoření, pestré sportovní aktivity, mobil, notebook, ovodné dny a další).

Pokud rádi sportujete, budete mít u nás možnost stat se členem jednoho ze sportvních klubů.
Máte chuť pomáhat ostatním? U nás se můžete jako dobrovolník zapojit do celé řady aktivit v oblasti Corporate Social Responsibility

Kontakt

Hana Švehlová
Senior Recruiter
DHL IT Services a.s.

V DHL ITS zodpovídám za nábor pro divizi Production Services. Nejčastěji se jedná o pozice v týmech aplikační podpory, infrastructure operations a network security.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!