REFERENT/-KA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Rudná

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost ? Chcete reprezentovat společnost, která poskytuje komplexní celní služby a umí to naučit i své zaměstnance? Hledáte férového zaměstnavatele, který pošle včas výplatu absolventovi i padesátníkovi? Láká vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na šálek kávy?
Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Společnost GERLACH spol. s r. o. je součástí přední světové poštovní a logistické skupiny Deutsche Post DHL Group a zároveň solidním hráčem v oblasti obchodu a logistiky. V České republice náš tým tvoří něco málo přes 100 nadšenců, kteří do svých řád hledají novou kolegyni/nového kolegu na pozici:

Společnost GERLACH spol. s r. o. je součástí přední světové poštovní a logistické skupiny Deutsche Post DHL Group. V České republice náš tým tvoří něco málo přes 100 nadšenců, kteří do svých řád hledají novou kolegyni/nového kolegu na pozici:

(pozice je vhodná pro absolventy či maminky po rodičovské)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • administrativní úkony spojené s registrací firem k DPH
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • ověřování informací o klientech
  • dohledávání potřebných dokladů
  • správa pohledávek
  • spolupráce s ostatními kancelářemi společnosti

POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office); SW Helios výhodou
  • aktivní znalost AJ min. na úrovni B1 (denní využití)
  • komunikační dovednosti a týmového ducha
  • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • nástup: 01/2020

NABÍZÍME:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, plně hrazené stravenky, kafeterie, příspěvek na penzijko/životko, Multisportka, slevové programy různého typu, firemní akce a soutěže atd.)
  • možnost profesního rozvoje a osobního růstu za podpory firemního vzdělávacího programu
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • pracoviště: Rudná (přímé spoje např. ze Zličína, Berouna, Kladna aj.)
  • pozice je vhodná pro absolventy či maminky po rodičovské

Kontakt

DHL
Petra Václavková
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká Republika
Telefon: 725 965 383

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!