Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou pro DHL

Modřice

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků.
Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Aktuálně hledáme posilu obchodního týmu, která bude po telefonu obhospodařovat menší stávající i potencionální zákazníky DHL Global Forwarding v Česku i na Slovensku.

Klíčovým požadavkem je slovenština na úrovni rodilého mluvčího.

Místem výkonu práce je naše pobočka v Brně Modřicích.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

péče o zákazníky a ověřování potenciálu po telefonu - v češtině a slovenštině
rozvoj svěřeného portfólia a vyhledávání nových zákazníků
proaktivní komunikace s ostatními odděleními společnosti
práce v interním systému CRM
pravidelný měsíční reporting

POŽADUJEME:

pozitivní energii a proaktivní přístup
obchodního ducha
slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího
komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
schopnost rychle se zorientovat v systémech
ochotu učit se novým věcem
středně pokročilou angličtinu slovem i písmem

NABÍZÍME:

práci v sehraném kolektivu mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
odpovídající mzdové ohodnocení
katalog zaměstnaneckých výhod (např. dovolená navíc, zdravotní volno, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, Multisportkarta, shell karta, slevové programy a mnoho dalších)
možnost profesního rozvoje a osobního růstu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová
Telefon: +420 725 237 342

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!