Skladový referent - možný NÁSTUP IHNED

Jirny

Nově vznikající projekt společnosti DHL jde do druhé fáze a hledá nové kolegy!
Jedná se o stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu ...

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • administrativně řídit tok materiálu a zboží
  • plnit zadané úkoly a dodržovat nastavené procesy
  • komunikovat s řidiči a dopravci
  • spolupracovat s kolegy ve skladu - určovat priority
  • aktivně se podílet na procesu zlepšování

POŽADUJEME:

  • středoškolské vzdělání
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • organizačně a administrativně schopného člověka, který má smysl pro týmovou práci
  • praxe v logistice je velkou výhodou nikoliv podmínkou
  • nástup možný ihned

NABÍZÍME:

  • stravenky v hodnotě 90 Kč, které jsou ze 100% hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • chceme, abyste trávili víkendy se svou rodinou, takže budete pracovat od pondělí do pátku
  • penzijní nebo životní připojištění
  • výhodné tarify pro vás i vaší rodinu
  • profesní vzdělávání
  • kariérní růst
  • a hlavně! budete součástí nového projektu

Zuzana Chylíková
Recruiter/Specialista náboru
Mobile: 728 527 833
zuzana.chylikova@dhl.com

Kontakt

DHL
Telefon: +420 728 527 833, 800 177 400

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!