Manager logistiky/transport

okres Praha-východ

Jsme jedním ze tří světových logistických center.

Hledáme silnou osobnost, která má zkušenosti nejen z dopravy, ale i s vedením většího týmu lidí. Člověka, který nám pomůže dále posouvat kvalitu našich služeb.

Co budete dělat?

  • komunikovat se zákazníkem a našimi partnery
  • provádět reporty a analýzy
  • vést tým - podporovat je, rozvíjet a motivovat je k plnění stanovených cílů
  • kontrolovat a následně vyhodnocovat KPi

Co od vás potřebujeme?

  • orientaci na trhu nákladní dopravy (kontinentální, zámořské, vnitrostátní)
  • praxi ve vyjednávání, komunikace se zákazníkem a obchodními partnery
  • praxi s managementem týmu
  • prezentační dovednosti
  • komunikativní angličtinu
  • povědomí (orientace) o Úmluvě CMR a Smlouvě o práci osádek v dopravě (AETR)
  • povědomí (orientace) o Doložkách v mezinárodním obchodě (Incoterms)

Co je výhodou?

  • zkušenost s používáním podnikových/skladových řídících systémů (SAP, WMS systémy)
  • zkušenost se základními logistickými procesy – vykládka, příjem, vychystávání, nakládka, distribuce
  • orientace v celní problematice

Co za to nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání
  • odpovídající mzdu
  • osobní automobil, který je možné využít k soukromým účelům
  • týden dovolené navíc
  • a další širokou škálu benefitů

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte mne kontaktovat ...

Zuzana Chylíková
Recruiter/Specialista náboru
Mobile: 728 527 833
zuzana.chylikova@dhl.com

Kontakt

DHL
Telefon: +420 728 527 833, 800 177 400

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!