Disponent/Dispečer přepravy pro zákazníka Škoda Auto

Nepřevázka

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy!

Chcete se stát součástí týmu transportu v Nepřevázce s jistotou dlouhodobé spolupráce?

Rádi komunikujete a mluvení je Vaše parketa?
Jste odolní a stres si na Vás nepřijde?
Jste tak trochu obchodník/obchodnice?
Logické uvažování a rychlé rozhodování je pro Vás samozřejmostí?
Nadšení pro práci je pro nás víc než předchozí zkušenost v logistice!

Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • plánovat vytěžování, prodávat a monitorovat přepravy
  • komunikovat s dodavateli a dopravci
  • komunikovat se skladem, určovat priority nakládky/vykládky

Celou náplň práce nebudeme popisovat, necháme si část i na osobní pohovor :-)

Co Vám za to nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení ušité na míru
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • jazykové vzdělávání

.. a spousty dalších benefitů!

Kontakt

DHL Automotive s.r.o.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!