Skladník/manipulant s VZV

Modřice

Společnost DHL Freight je synonymum stability, zázemí a úcty a právě do svých řad hledá novou posilu.
Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Nakládka, vykládka a převoz zboží.
  • Skenování zásilek.
  • Příjem a výdej zboží.
  • Dodržování nastavených procesů.

POŽADUJEME:

  • Zodpovědné zacházení a manipulaci se svěřeným majetkem.
  • Zručnost a spolehlivost.
  • Praxe na pozici skladníka výhodou.
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu.

NABÍZÍME:

  • Pravidelnou mzdu vyplácenou již v prvních dnech měsíce.
  • Možnost přivýdělku za přesčasy.
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70 Kč/odpracovaný den (získáte až 1.500 Kč ke mzdě).
  • 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.
  • Řadu dalších atraktivních výhod (výhodné tarify mobilního operátora pro vás i pro vaše blízké, slevové programy, odměny při pracovním výročí, penzijní a životní pojištění aj.).

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na vás!

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!