Administrativní pracovník na oddělení kvality

Jirny

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Hledáme Operátora kvality pro pobočku Jirny

Hledáte práci v dynamické firmě s přátelským kolektivem? Chcete mít jistotu stabilní společnosti a pracovat pro jedničku na logistickém trhu? Chcete se do ráno těšit do práce? Pokud jste 3x odpověděli ANO - máme pro vás zajímavou nabídku:

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Podílet se na zajišťování kvality na celé pobočce
  • Spolupracovat při řešení neshod a nestandardních situací
  • Provádět inventury a řešit případné rozdíly
  • Podpora a komunikace s dalšími odděleními
  • Komunikovat se zákazníkem
  • Připravovat reporty a dokázat je odprezentovat

POŽADUJEME:

  • Patřičné zapálení pro práci
  • Nebát se říct svůj názor napříč týmem
  • Angličtina na základní úrovni
  • Uživatelská znalost PC (Microsoft Office, pokročilá znalost Excel)
  • Zaměření na detail (puntičkáři mají zelenou)
  • Dobré vystupování a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Samostatnost, odpovědnost a proaktivní přístup
  • Nebát se přijmout nové výzvy a naučit se něco nového
  • Týmového ducha
  • Dvousměnný provoz (ranní a odpolední směn)- výhodou je lepší plánování svých volnočasových aktivit

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Bezpečné pracovní prostředí plné přátelských kolegů
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 80kč
  • 5 dní zaslouženého volna navíc
  • Stravování v naší závodní jídelně
  • Zajištění svozové dopravy v okruhu cca 30-40km od místa pracoviště (podrobná místa vám sdělíme při telefonickém hovoru)
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • ...a mnoho dalších příjemných bonusů

Kontaktujte nás!

Zuzana Chylíková
HR Recruiter/Specialista náboru

zuzana.chylikova@dhl.com
+420 728 527 833

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!