Referent logistiky/Procesní specialista logistiky junior

Říčany

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti ...

Hledáme nové kolegy na naší pobočku v Jažlovicích!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • nastavovat nové procesy
  • dokumentování procesů
  • podpora pro zaměstnance při zavádění procesů a postupů na oddělení skladu, administrativní části a kvality
  • analyzování efektivity pracovních postupů
  • řešení nestandardních (krizových) situací

POŽADUJEME:

  • zkušenosti z logistiky
  • zkušenosti MS Office - excel, kontingenční tabulky apod.
  • angličtinu na komunikativní úrovni

NABÍZÍME:

• Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
• Nabízíme zajímavé ohodnocení
• Stravenky v hodnotě 90Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
• Prostor pro seberealizaci
• Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
• Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
• Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
• Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!