Skladník s VZV - Náborový příspěvek 15 000Kč

České Velenice

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

Pracovní náplň:

• manipulace se zbožím a jeho evidence
• příprava zboží k expedici
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• vykládka a nakládka vozidel
• obsluha VZV
• spolupráce s kolegy, mistry a s dalšími depy a odděleními
• dodržování BOZP, PO a interních procesů

Požadujeme:

• manuální zručnost a praxi s řízením VZV - podmínkou
• průkaz VZV je plus, příp. je možno získat jej u nás
• ŘP skupiny B - podmínkou
• ŘP skupiny T - výhodou
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• praxi na pozici ve skladu - výhodou
• základní znalost práce na PC
• ukončené vzdělání (min. výuční list)
• čistý trestní rejstřík
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní vystupování a týmového ducha
• komunikační dovednosti vč. znalosti českého jazyka
• nástup: ihned, příp. dohodou

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení a výplata do 6. dne v měsíci
• náborový příspěvek 15 000 Kč
• atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, plně hrazené stravenky, kafeterie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multisport karta, slevové programy různého typu, firemní akce a soutěže atd.)
• možnost profesního rozvoje a osobního růstu za podpory firemního vzdělávacího programu
• příjemné prostředí a přátelský kolektiv
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• pracoviště: České Velenice

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!