IT - Správce systému/Super User/Pracovník IT oddělení

Říčany

Do našeho týmu IT hledáme nové kolegy!

Jsou počítače Vaše hobby? Domluvíte se anglicky? Máte zájem rozvíjet svou kariéru v oblasti IT?

Pokud jste třikrát odpověděli ANO, potom jste právě ten člověk, kterého hledáme!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• Poskytovat on site support v rámci našich skladů, takže budete mít možnost se naučit i správu systémů používaných v logistice
• Kontrolovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb
• Řešit běžné uživatelské a systémové chyby, dotazy a požadavky od klienta a operativy
• Spravovat a kontrolovat EDI
• Testovat a inicializovat změny systémů
• Vést IT evidenci
• Školit nové uživatele
• Provádět pravidelný reporting
• Držet občasnou pohotovost (on call)

POŽADUJEME:

• Pokročilá znalost Excelu a základy SQL podmínkou
• Anglický jazyk na úrovni B2 slovem i písmem
• Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
• Rychlé rozhodování a organizační schopnosti
• Být týmovým hráčem
• Pokud znáte práci ve WMS/TMS systému, je to velkou výhodou

NABÍZÍME:

• Možnost kariérního růstu
• Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
• 25 dní dovolené
• Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
• Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
• Multisport kartu
• Svozový autobus z Opatova ZDARMA
• Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
• Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
• Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Kontaktujte nás!

DHL Solutions k.s.
Zuzana Chylíková
Recruiter/specialista náboru
mobil: +420 728 527 833
email: zuzana.chylikova@dhl.com

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!