TEAM LEADER TRANSPORT S NĚMČINOU (pro zákazníka VW)

Nepřevázka

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy!

Hledáme Transport Team Leadera!

Umíte řídit kolektiv lidí? Rád/a komunikujete a zařizujete více věcí najednou?
Máte rád/a výzvy a nebojíte se zodpovědnosti?
Chcete pracovat pro jedničku na logistickém trhu?

Pak hledáme právě VÁS!

Jaká je náplň práce?

  • Vést a motivovat svůj tým v oddělení transportu
  • Řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu oddělení
  • Udržovat a rozvíjet partnerství s klíčovými zákazníky a dodavateli
  • Čeká Vás organizování práce podřízených při plánování transportů mezi sklady a zákazníkem, komunikace s kolegy z jiných oddělení
  • Reporting a práce s ním bude nedílnou součástí Vaší každodenní práce

Co potřebujeme?

  • Férového a komunikativního kolegu/kolegyni s min. středoškolským vzděláním ukončeném maturitou
  • Zkušenost s vedením týmu alespoň 1 rok
  • Výbornou znalost německého jazyka (každodenní komunikace)
  • Schopnost práce v dynamickém prostředí

Co Vám za to nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení ušité na míru
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • Dovolenou budete o týden déle trávit doma s rodinou (25 dní dovolené)
  • SHELL kartu, na kterou budete tankovat levněji
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti
  • Jazykové kurzy

Kontakt

DHL Automotive s.r.o.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!