Správce systému v Pohořelicích

Pohořelice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Co budete dělat?

  • nastavovat přístupová práva novým uživatelům
  • kontrolovat fungování skladového systému společně se všemi souvisejícími podpůrnými procesy
  • efektivně řešit problémy a kontrolovat realizaci jejich řešení, komunikovat se zákazníkem
  • řešit "běžné" systémové problémy, dotazy a požadavky jak ze strany operativy tak i zákazníka
  • tvořit reporty a analýzy
  • testovat a implementovat nové verze systému
  • podporovat a udržovat externí/podpůrné moduly skladového systému
  • zdokonalovat WMS a jeho podpůrné moduly

Co je k tomu potřeba?

  • středoškolské vzdělání
  • angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • velmi dobře ovládat MS Excel a MS Outlook
  • zkušenosti s WMS (SAP, JDA), znalost SQL, PL/SQL vítány
  • umět si efektivně organizovat práci
  • být časově flexibilní a komunikativní
  • být pečlivý a spolehlivý
  • nadšení a chuť pracovat

Co Vám za to nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!