SKLADNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Brno

Jsme nejmezinárodnější společnost a jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V loňském roce jsme již po třetí v řadě obhájili prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“ a nově získali certifikát "Great Place to Work", což nás moc těší! 

CO BUDE TVOU NÁPLNÍ PRÁCE?

 • Nakládka leteckých kontejnerů.
 • Manipulace především s exportními zásilkami v odpoledních směnách.
 • Směny 14:00 - 18:00 / 16:00 - 20:00 (pondělí - pátek).

OČEKÁVÁME OD TEBE:

 • Chuť pracovat v uvedených směnách.
 • Spolehlivost a dochvilnost.
 • Fyzickou zdatnost.
 • Trestní bezúhonnost. 
 • Nástup ihned.​

V DHL TI NABÍDNEME:

 • Stabilní práci a férový přístup.
 • Plat, který odpovídá náročnosti pozice.
 • Zajímavé zaměstnanecké benefity (např. dovolená navíc, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na jazykové vzdělávání, společné firemní akce, tambuildingy atd).
 • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.

Zaujala Tě naše nabídka? Pak neváhej a ozvi se nám, rádi se s Tebou potkáme a probereme možnosti spolupráce.

Jak postupovat? Po vyplnění krátkého odpovědního formuláře dojde k přesměrováni na stránky DHL a dalšímu zpracování přihlášky.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude DHL Express (Czech Republic) s.r.o., IČO: 25683446, Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete zde: https://dhl.jobs.cz/wp-content/themes/default/files/applicant_data_protection_notice_2020-07-21_cz_mmo_iva.pdf.

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!