SHEQ Coordinator

Pohořelice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Podporovat SHEQ / BCM Lead za Českou republiku k získání silného závazku managementu a zapojovat zaměstnance do agendy HSE / BCM a QRA, zajistit vysoké povědomí HSE / BCM a QRA
  • Na denní bázi zajišťovat, aby vedoucí poboček, zákazníci a všechny ostatní strany si byly plně vědomi o všech agendách spjaté s HSE / BCM a QRA, o právních a jiných aspektech, včetně požadavků společnosti
  • Asistovat při vývoji zásad a standardů HSE / BCM a QRA (interních a / nebo externích), které zajišťují, aby vedení a zaměstnanci poboček byli v souladu s legislativními a dalšími požadavky. Zajišťovat každodenní dodržování těchto požadavků na pracovišti.
  • Plánování, řízení a provádění interních auditů IMS (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001) a vytváření zpráv o výsledcích interních auditů
  • Připravovat a vést interních školení pro zaměstnance DHL Supply Chain

CO MUSÍTE SPLŇOVAT?

  • Zkušenosti ve výrobě či logistice výhodou
  • Zkušenosti s HSE, Kvalitou a BCM výhodou
  • Zkušenosti s interními audity výhodou
  • Investigativní dovednosti a dobrá znalost legislativy
  • Dobré analytické myšlení
  • Výborné komunikační dovednosti (psané / verbální)
  • Dobré plánovací schopnosti
  • Anglický jazyk slovem i písmem pokročilý
  • Aktivní řidič - cestování po všech pobočkách napříč ČR

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Služební auto
  • Roční bonus
  • Týden dovolené na víc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Penzijní pojištění

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!