HR OPERATIONS COORDINATOR

Pohořelice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Hledáme novou kolegyni/ kolegu do HR týmu pro pobočku DHL

Baví Vás práce s lidmi a rád/a se učíte nové věci? Máte rád/a výzvy a nebojíte se činností ze všech oblastí HR? Hledáte práci s možností rozvinout svůj potenciál? Náš HR tým hledá novou posilu!

Přidáte se k nám?

Koho hledáme do týmu?

Kolegyni/ kolegu, která/ý má zájem o personalistiku a zkušenost v oblasti HR alespoň 1 rok
nerad/a odchází od rozdělané práce a dotáhne věci do finále
rád/a pracuje a nerad/a se v práci nudí
má alespoň základní znalost anglického jazyka (v tom se u nás můžete dále rozvíjet)
umí přijmout zodpovědnost a nebojí se mluvit s lidmi :)

Co za to od nás dostanete?

Prima partu - jde nám o Vás :)
Zajímavé mzdové podmínky
Stravenky v hodnotě 90,- Kč, které Vám celé zaplatíme
Zkušenost jak se dělá personalistika ve velké společnosti jako je ta naše :-)
Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
A něco dalšího se dozvíte až tady budete…

Zajíma Vás, co budete dělat?

Budete mít na starosti veškerou HR administrativu
Budete umět pracovat v personálním systému
Budete komunikovat se zaměstnanci pobočky a také se podílet na náboru nových zaměstnanců
Budete mít možnost pracovat na zajimavých projektech - kreativitu vítáme
Budete prodloužená ruka HR Business partnera - spoustu se toho naučíte
Budete jezdit mezi jednotlivými sklady - řidičský průkaz je nutný

Chcete vědět více informací?

podívejte se na www.doplndhl.cz

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!