Údržbář

Syrovice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

Zajišťovat údržbu a opravy budov a jejich zařízení
Obsluhovat plynové kotelny, VZT a klimatizace
Obsluhovat EPS a SHZ
Zajišťovat údržbu a opravy skladové technologie
Zpracovávat dokumentaci dle potřeby
Komunikovat s dodavateli

POŽADUJEME:

Technické myšlení a manuální zručnost podmínkou
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
Základní znalost práce na PC
ŘP na vysokozdvižný vozík výhodou
Znalost vyhlášky 50/1978 Sb., min. § 6 výhodou
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směna)
Ochotu občan dojíždět do Pohořelic

NABÍZÍME:

Práci v příjemné prostředí a dobrém kolektivu
Odpovídající mzdové ohodnocení
25 dní dovolené
Stravenky v hodnotě 90,- Kč/den plně hrazené společností
Možnost využívat firemní svoz z Ivančicka či Znojemska
Pojištění pro případ, že uděláte škodu
Levnější volání až pro 10 členů Vaší rodiny a přátel
Penzijní připojištění, které se Vám bude ve stáří hodit
A mnoho dalších benefitů

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!