SKLADNÍK (29.000,- - 31.000,- Kč)

Dobřejovice

Je na Vás spolehnutí a máte rádi dobře odvedenou práci? Tak nás kontaktujte! Díky Vám budeme ještě lepší ...

Místo pracoviště: Dobřejovice u Prahy
Dojezd: autem, MHD z Opatova, svozová doprava z Opatova ZDARMA

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • kompletovat a balit objednávky
  • přemisťovat palety
  • pickovat
  • provádět inventuru
  • lepit cenovky a štítkovat zakázky
  • podílet se na nakládce kamionů
  • pracovat na 8-hodinové směny (ranní 6-14 hod, odpolední 14-22 hod)

nic náročného a složitého, co myslíte?

CO POŽADUJEME:

  • zkušenost ze skladu
  • flexibilitu - dojíždění do Dobřejovic

moc toho nechceme, že?

NABÍZÍME:

  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku
  • prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Multisport kartu
  • možnost využití MHD z Opatova (bus č. 328) nebo svozový autobus z Opatova tam a zpět ZDARMA
  • v případě vlastní dopravy parkoviště u místa pracoviště
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • nástup možný IHNED

a spoustu dalších benefitů ...

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!