Disponent/Dispečer přepravy s angličtinou pro zákazníka VW

Nepřevázka

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Chcete se stát součástí týmu transportu v Nepřevázce s jistotou dlouhodobé spolupráce?

Rádi komunikujete a mluvení je Vaše parketa?
Domluvíte se anglicky?
Jste odolní a stres si na Vás nepřijde?
Jste tak trochu obchodník/obchodnice?
Logické uvažování a rychlé rozhodování je pro Vás samozřejmostí?
Nadšení pro práci je pro nás víc než předchozí zkušenost v logistice!

Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • plánovat vytěžování, prodávat a monitorovat přepravy
  • komunikovat s dodavateli a dopravci
  • komunikovat se skladem, určovat priority nakládky/vykládky
  • komunikovat v angličtině

Celou náplň práce nebudeme popisovat, necháme si část i na osobní pohovor :-)

Co Vám za to nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení ušité na míru
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • jazykové vzdělávání

.. a spousty dalších benefitů!

Čím vás chráníme?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami
  • Díky našim opatřením jsme držitelem certifikace „COVID SAFE – Bezpečné pracoviště“

Místo pracoviště: Nepřevázka u Mladé Boleslavi

Kontakt

DHL Automotive s.r.o.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!