Vedoucí školícího centra

Říčany

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Hledáme vedoucího našich trenérů a školitelů!

Máte zkušenost s BOZP?
Máte zkušenost s vedením lidí?
Logistika je vaším koníčkem?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

 budete mít na starosti tým trenérů/školitelů
 budete plánovat, koordinovat, kontrolovat a trénovat
 zodpovídat za adaptační proces nových pracovníků
 zodpovídat za dodržování všech postupů a pravidel používání manipulační techniky
 pravidelně komunikovat s kolegy ve skladu
 navrhovat opatření na zlepšení procesů

POŽADUJEME:

 znalost procesu logistiky
 zkušenosti s vedením lidí
 organizační a komunikační dovednosti
 schopnost motivovat
 dobrá znalost práce na PC (MS Office)

NABÍZÍME:

 motivační finanční ohodnocení
 možnost kariérního růstu
 nástup možný ihned
 Multisport karta, Cafeteria, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem a další

ČÍM VÁS CHRÁNÍME?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!