Referent/-ka zákaznického centra

Olomouc

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?
Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme do týmu novou posilu!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • komunikace se zákazníky, kteří řeší potřeby přepravy
  • spolupráce a komunikace s našimi dispečery, řidiči aj. napříč firmou
  • příjem a vyřizování objednávek přeprav
  • předání informací zákazníkovi o našich službách
  • tvorba cenových nabídek
  • práce v interních systémech DHL Freight

POŽADUJEME:

  • ukončení SŠ vzdělání
  • angličtina na komunikativní úrovni (podmínkou)
  • zkušenosti práce s lidmi, ideálně v zákaznickém servisu nebo službách zákazníkům
  • komunikační dovednosti a psychická odolnost

NABÍZÍME:

  • stravenky v hodnotě 70 Kč / odpracovaná směna, plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisportkarta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže

A s naší pestrou nabídkou interních i externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň.

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť nastoupit k nám na palubu, neváhejte zaslat svůj životopis.

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!