Referent/-ka zákaznického centra (na zkrácený úvazek)

Olomouc

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?
Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme do týmu novou posilu!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • komunikace se zákazníky, kteří řeší potřeby přepravy
  • spolupráce a komunikace s našimi dispečery, řidiči aj. napříč firmou
  • příjem a vyřizování objednávek přeprav
  • předání informací zákazníkovi o našich službách
  • tvorba cenových nabídek
  • práce v interních systémech DHL Freight

POŽADUJEME:

  • ukončení SŠ vzdělání
  • angličtina na komunikativní úrovni (podmínkou)
  • zkušenosti práce s lidmi, ideálně v zákaznickém servisu nebo službách zákazníkům
  • komunikační dovednosti a psychická odolnost
  • ochotu pracovat minimálně 4 h denně

NABÍZÍME:

  • stravenky formou stravenkového paušálu, plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisportkarta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže

A s naší pestrou nabídkou interních i externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň.

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť nastoupit k nám na palubu, neváhejte zaslat svůj životopis.

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!