Hledáme IT Správce systému - nástup možný IHNED!

Praha

Místo pracoviště: Jirny u Prahy, Poděbradská 603
Možnost dopravy: MHD 354, 398 z Prahy Černého mostu, svozový bus, vlastní dopravou - možnost parkoviště, motorkou nebo na kole :)

Co budete dělat?

  • Budete důležitou posilou pro ostatní, protože budete nastavovat tiskárny a přístupová práva (aplikační role) novým uživatelům
  • Zároveň budete bedlivě sledovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a servisů
  • Stanete pro nás oporou při řízení systémových nesrovnalostí a inkonzistencí
  • Budete řešit běžné systémové problémy, dotazy a požadavky od klienta a operativy
  • Podporovat a udržovat externí podpůrné moduly skladového systému
  • Testovat nové verze a inicializovat změny systému (tj. schopnost vést ucelené testování, dokumentace a UAT testování
  • Budete ve spojení s dodavatelem skladového systému a budete navrhovat řešení a inovace
  • Svou kreativitu můžete projevit při tvorbě aplikačních dokumentací

Co budete potřebovat?

  • minimálně základní znalost SQL
  • analytické myšlení
  • databáze, LAN, VAN, WiFi nejsou jen náhodné zkratky a vy určitě víte, co znamenají
  • respektování pracovních postupů a bezpečnostních předpisů
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (výhoda dlouhodobého plánování svých volnočasových aktivit)

Co za to nabízíme?

  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
  • Bezpečné pracovní prostředí plné přátelských kolegů
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 80kč
  • 5 dní zaslouženého volna navíc
  • Stravování v naší závodní jídelně
  • Příspěvek na dopravu anebo svozové autobusy např. z Prahy - Černý Most, Milovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod a další
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • ...a mnoho dalších příjemných bonusů

Čím vás chráníme?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!