Technik údržby

Cheb

Velmi úspěšný projekt v Chebu se dočkal dalšího rozšíření.
Máte jedinečnou příležitost stát se součástí DHL týmu a pomoci nám rozběhnout noční směnu.
Rozšiřujeme řady - buďte u toho :-)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• diagnostikovat problémy na zařízení
• provádět pravidelnou údržbu
• opravy a servis na úrovni elektro
• záznamy provedených oprav a prohlídek
• práce na 3 směny - ranní, odpolední, noční

POŽADUJEME:

• Praxe v oboru údržby, či obdobné pozici.
• Platná vyhláška č.50/1978 §6 je výhodou, nikoliv však podmínkou
• Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost - hledáme kolegu, na kterého se celý tým může spolehnout!
• Mechanickou zručnost
• Zálibu v IT – pokud je to koníček, který chcete dál rozvíjet, jste na správném místě.

NABÍZÍME:

• Zajímavé mzdové podmínky.
• Otevřeme Vám dveře pro odborný růst.
• Stravování v kantýně/90Kč stravenky při noční směně
• 5 týdnů dovolené
• zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
• také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
• Vy i Vaše rodina můžete telefonovat za super ceny, MultiSport kartu, Makro kartu a spoustu dalších výhod

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Logistická 169/1
350 02  Cheb - Dolní Dvory
Česká republika
Telefon: 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!