Technik údržby

Cheb

Velmi úspěšný projekt v Chebu se dočkal dalšího rozšíření.
Máte jedinečnou příležitost stát se součástí DHL týmu a pomoci nám rozběhnout noční směnu.
Rozšiřujeme řady - buďte u toho :-)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Diagnostikovat problémy na zařízení (od dveří po dopravník)
  • Provádět pravidelnou údržbu
  • Opravy a servis na úrovni elektro
  • Evidovat záznamy provedených oprav a prohlídek
  • Práce na 3 směny - ranní, odpolední, noční

POŽADUJEME:

  • Praxe v oboru údržby, či obdobné pozici
  • Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost - hledáme kolegu, na kterého se celý tým může spolehnout!
  • Mechanickou zručnost
  • Zálibu v IT – pokud je to koníček, který chcete dál rozvíjet, jste na správném místě

VÝHODOU JE PRO NÁS:

  • Platná vyhláška č.50/1978 §6
  • Anglický jazyk

NABÍZÍME:

  • Zajímavé mzdové podmínky.
  • Otevřeme Vám dveře pro odborný růst.
  • Stravování v kantýně/90Kč stravenky při noční směně
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina můžete telefonovat za super ceny, MultiSport kartu, Makro kartu a spoustu dalších výhod

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Telefon: +420 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!