Planning analyst

Cheb

Velmi úspěšný projekt v Chebu se dočkal dalšího rozšíření.
Máte jedinečnou příležitost stát se součástí DHL týmu a pomoci nám rozběhnout noční směnu.
Rozšiřujeme řady - buďte u toho :-)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• Zpracovávat data, analýzy a reporty.
• Budete pracovat ve 3 směnném provozu!
• O čísla se budete muset starat, aby si nežila vlastním životem.
• Budete vytvářet krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé analýzy.
• Nečekejte sezení v kanceláři – budete úzce spolupracovat s lidmi na skladu.
• Reportování na denní, týdenní a měsíční bázi.
• Jsme jeden tým, takže budete spolupracovat s ostatními odděleními a se zákazníkem.
• Budete se zapojovat do procesu krátkodobého forecastování, budgetingu.

POŽADUJEME:

• Je třeba pokročilá znalost Excelu, protože s ním budete pracovat každý den.
• Baví vás čísla, grafy a tabulky?
• Víte co znamená ,,To be the First Choice" ? YES? Good job :-) – Angličtinu v práci určitě využijete
• Přesnost a smysl pro detail.
• Ochotu učit se nové věci.
• Samostatnost a zároveň schopnost práce v týmu.
• Pokud máte smysl pro humor a jste týmový hráč, budete se mezi kolegy cítit určitě skvěle :)

NABÍZÍME:

• Otevřeme Vám dveře pro odborný růst.
• Stravování v kantýně/90 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• 5 týdnů dovolené
• zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
• také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
• můžete využít různých slev při nákupu zboží našich zákazníků
• Vy i Vaše rodina můžete telefonovat za super ceny

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Logistická 169/1
350 02  Cheb - Dolní Dvory
Česká republika
Telefon: 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!