Procesní Specialista logistiky

Jirny

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • provádět časové studie procesů
  • měřit produktivitu a normy
  • analyzovat efektivitu pracovních postupů
  • optimalizovat pracovní postupy a zavádět je do praxe
  • podporovat zaměstnance při zavádění nových procesů

a postupů na odděleních skladu, administrativy, kvality a VAS

  • analyzovat náklady na daných oddělení
  • řešení nestandardních (krizových) situací

POŽADUJEME:

  • praxe ve výrobním nebo logistickém provozu alespoň
  • pokročilá znalost MS Excel, PowerPoint
  • středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • samostatnost, organizační schopnosti
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Bezpečné pracovní prostředí plné přátelských kolegů
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 80kč
  • 5 dní zaslouženého volna navíc
  • Stravování v naší závodní jídelně
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • ...a mnoho dalších příjemných bonusů

ČÍM VÁS CHRÁNÍME?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!