REFERENT/-KA MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY

Plzeň

Společnost DHL Freight je synonymum stability, zázemí a úcty a právě do svých řad hledá novou posilu.
Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• komunikace se zahraničními terminály, dopravci
• podpora klientů a řešení jejich požadavků
• koordinace a zajištění přeprav
• spolupráce s různými odděleními
• práce s Excelem - pravidelný reporting
• administrativa spojená s přepravami
• zpracovávání fakturace pro klienty

POŽADUJEME:

• zájem o logistiku a práci v týmu
• angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
• uživatelská znalost práce na PC, nutností je Excel (funkce, kontingenční tabulky, srovnávání tabulek)
• ŘP skupiny B výhodou, nikoli však podmínkou
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
• praxi na podobné pozici
• ukončené SŠ vzdělání (dopravka výhodou, ne však podmínkou)

NABÍZÍME:

  • možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • stravenky v hodnotě 70 Kč plně hrazené zaměstnavatelem od prvního dne pracovního poměru
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání.

• 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.
• Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů (T-mobile/O2 pro celou rodinu), příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže a další

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť nastoupit k nám na palubu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!