Obchodní zástupce

Praha

Společnost DHL Freight je synonymum stability, zázemí a úcty a právě do svých řad hledá novou posilu.
Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • osobní a telefonický kontakt s klienty
  • aktivní získávání, udržování a rozvíjení obchodních vztahů s partnery v oblasti přepravy DHL Freight
  • sjednávání a realizace obchodních schůzek
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a analýza činností konkurenčních firem
  • prezentace a nabídka stávajících a nových produktů
  • administrativní agenda, stanovování cen

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vynikající komunikační a organizační dovednosti
  • orientace na zákazníka, porozumění jeho potřebám, touhu hledat nová a přijatelná řešení
  • zaměření na výsledek, flexibilita (časté cestování)
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • výborný time management
  • chuť učit se novým věcem, proaktivní přístup
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • praxe na obchodní pozici vítána

NABÍZÍME:

  • mobilní telefon, notebook, služební automobil i k soukromému užití
  • stravenky v hodnotě 70 Kč / odpracovaná směna, plně hrazené zaměstnavatelem

• příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
• 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
• širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů (T-mobile/O2 pro celou rodinu), příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže
• a s naší pestrou nabídkou interních i externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň

Pokud splňujete výše uvedené a máte zájem se přidat do našeho týmu, neváhejte a zašlete svůj životopis!

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!