Vedoucí týmu ve skladu (m/ž)

kraj Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Vedete rádi tým lidí? Máte zkušenosti z logistiky? Hledáme právě Vás!

Místo pracoviště: Jažlovice (Říčany u Prahy)/Dobřejovice u Prahy
Doprava: vlastní, svozový bus z Opatova ZDARMA

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Vést tým skladových operátorů
  • Chválit a udělovat konstruktivní kritiku
  • Řídit a motivovat svůj tým na přiděleném oddělení
  • Řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu
  • Nastavovat a kontrolovat dodržování provozních procesů
  • Pravidelně reportovat výsledky odvedené práce
  • Být zdrojem motivace
  • Stanovovat týmu krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • Zaškolovat členy týmu
  • Dosahovat se svým týmem cílů společnosti

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti s vedením lidí v logistice
  • Výbornou znalost MS Office
  • Znalost angličtiny výhodou

NABÍZÍME:

  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené námi
  • 25 dní dovolené
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod Cafeteria
  • Výhodnější zaměstnanecké tarify od O2
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Opatova zdarma
  • Pojištění pro případ, že v práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů...

ČÍM VÁS CHRÁNÍME?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!