TEAM LEADER/Vedoucí týmu logistiky

Jirny

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Vedete rádi tým lidí? Máte zkušenost z logistiky? Hledáme právě vás!

  • chcete být součástí zaběhlého týmu projektu a baví vás vést lidi?
  • rádi komunikujete a zařizujete více věcí najednou?
  • máte rádi výzvy a nebojíte se zodpovědnosti?
  • máte rádi přehled o dění ve skladu?

Jestli ANO, přijďte k nám, rádi vás u nás přivítáme!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • chválit a udělovat konstruktivní kritiku
  • řídit a motivovat svůj tým na přiděleném oddělení
  • řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu
  • nastavovat a kontrolovat dodržování provozních procesů
  • pravidelně reportovat výsledky odvedené práce
  • být zdrojem motivace
  • stanovovat týmu krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • zaškolovat členy týmu
  • dosahovat se svým týmem cílů společnosti

POŽADUJEME:

  • zkušenost s vedením lidí v logistice
  • znalost MS Office

NABÍZÍME:

  • stravenky v hodnotě 80Kč/den plně hrazené námi
  • 25 dní dovolené
  • prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Prahy 9 a okolí
  • pojištění pro případ, že v práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů...

ČÍM VÁS CHRÁNÍME?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami

Místo výkonu práce:

Jirny u Prahy - svoz z Černého Mostu - Praha 9, Milovic, Brandýsa nad Labem, Českého Brodu atd.

Kontaktujte nás!

Zuzana CHYLÍKOVÁ
DHL Solutions s.r.o.
Hr Recruiter/specialista náboru
Mobil: +420 728 527 833
Email: zuzana.chylikova@dhl.com

Kontakt

Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!