Analytik plánování

Hlubočky

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• Zpracovávat data, analýzy a reporty.
• Vytváření krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých analýz.
• Nevyhnete se ani aktualizaci různorodých reportů.
• Reportování na denní, týdenní a měsíční bázi.
• Jsme tým, takže budete spolupracovat a komunikovat s ostatními odděleními, ale i s externími zákazníky a přepravci
• Vyhodnocování přepravců
• Řešení trekování požadavků na urgentní přepravu

POŽADUJEME:

• Středoškolské vzdělání s maturitou
• Praxe vítána, ale není podmínkou
• Angličtina B2
• Přesnost a smysl pro detail.
• Ochotu učit se nové věci.
• Samostatnost a schopnost práce v týmu.
• Pokud máte smysl pro humor a jste týmový hráč, budete se mezi kolegy cítit určitě skvěle :)

NABÍZÍME:

• Zajímavé mzdové podmínky.
• Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 90 Kč.
• Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
• Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
• Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
• Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího
… a mnoho dalších příjemných bonusů.

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!