Náborář/ka (Nový projekt)

Cheb

Pro nový projekt v Chebu hledáme někoho, kdo se nezalekne dynamického prostředí logistiky, a pro koho bude důležité stát se parťákem kolegům v HR i manažerům. Určitě bude plus, když budete mít zkušenosti s personalistikou nebo náborem, ale jsme otevřeni i lidem bez zkušeností.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Hledání těch nejefektivnějších cest ke kandidátům
  • Řízení náboru od sestavení inzerce až po získávání zpětných vazeb od manažerů
  • Monitoring trhu a celkově se vzdělávat v oblasti talent acqusition
  • Vytvoření dobrých vztahů s manažery, HR i kandidáty, tak aby vše fungovalo
  • Spolupráce na kampaních, zlepšování procesů a všeho co dotýká náboru

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti s náborem zaměstnanců (nejsou nutné, pokud máte zkušenosti z logistiky a zájem o recruitment)
  • Pozitivní přístup a hledání nových cest
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1 velkou výhodou

NABÍZÍME:

Krom práce pro jedničku na trhu můžeme nabídnout i

  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost naučit se něco nového
  • Růst v práci společnosti a celou řadu certifikovaných školení
  • Spolupráci na všemožných projektech od employer brandingu až po procesní řízení
  • Plně hrazené stravenky (90,- Kč), 25 dní dovolené, penzijní připojištění, zlevněnou nabídku od tel. operátorů pro Vaší rodinu a další benefity

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Tomáš Baierl

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!