Administrativní pracovník - brigádník pro DHL Brno-Modřice

Modřice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Pro náš brněnský operativní tým, sídlící v CT Parku v Modřicích, hledáme administrativní podporu formou dlouhodobé brigády (40 hodin týdně, dohoda o provedení práce).

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

- zajišťování námořní přepravy zboží
- administrativní zpracování zásilek v systému
- příprava dokumentace k zásilkám
- komunikace se zákazníky pro hladké zajištění námořních přeprav
- komunikace s jinými odděleními pro kvalitní zpracování zásilek

POŽADUJEME:

- zkušenosti v oblasti námořních přeprav velkou výhodou
- SŠ vzdělání (ideálně obor doprava/logistika)
- komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- uživatelská znalost PC
- časovou flexibilitu a spolehlivost

NABÍZÍME:

- zajímavou a odpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí v prestižní firmě
- občerstvení na pracovišti

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt

DHL Global Forwarding s.r.o.
Jana Markupová
Telefon: +420 601 090 715

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!