DPP - Skladník/ce s VZV - DPP

Krupka

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti. A společnost DHL je synonymum stability, zázemí i úcty k jedinci. Právě teď do svých řad hledáme novou posilu, kterou můžete být Vy!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• manipulace se zbožím a jeho evidence
• příprava zboží k expedici
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• vykládka a nakládka vozidel
• spolupráce s kolegy, mistry a s dalšími depy a odděleními
• dodržování BOZP, PO a interních procesů
•práce na 6-8h

POŽADUJEME:

• manuální zručnost a fyzickou zdatnost
• Výhodou je zkušenost s prací ve skladu a řidičské oprávnění na VZV
• základní znalost práce na PC
• čistý trestní rejstřík
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní vystupování

NABÍZÍME:

• odpovídající hodinový honorář a výplata do 6. dne v měsíci
• možnost profesního rozvoje a osobního růstu
• příjemné prostředí, nápoje na pracovišti zdarma a přátelský kolektiv
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!