Skladník

Rudná

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží? Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme novou posilu na naše pracoviště v Rudné u Prahy.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• manipulace se zbožím a jeho evidence
• příprava zboží k expedici
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• vykládka a nakládka vozidel
• obsluha VZV
• dodržování BOZP, PO a interních procesů

POŽADUJEME:

• manuální zručnost a praxi s řízením VZV - výhodou
• průkaz VZV - výhodou, příp. možno získat u nás
• praxi na pozici ve skladu - výhodou
• základní znalost práce na PC
• ukončené vzdělání (min. výuční list)
• čistý trestní rejstřík
• ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní a odpolední)
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní vystupování
• nástup: 1.5.2021 nebo dohodou

NABÍZÍME:

• odpovídající mzdové ohodnocení
• stravenky v hodnotě 70Kč plně hrazené zaměstnavatelem od prvního dne pracovního poměru
• atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, plně hrazené stravenky, kafeterie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multisport karta, možnost home office, slevové programy různého typu, firemní akce a soutěže atd.)
• příjemné prostředí a přátelský kolektiv
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!