Trenér ve skladu s Ukrajinským jazykem - nový projekt

Cheb

Máme za sebou už pár let a další nás čekají. Tak buďte naší součástí a buďme společně ještě lepší! Je nás více než 3500 po celé České republice.
DHL musíte zažít .....

  • Hledáme energického člověka, kterého baví komunikovat s lidmi, je pečlivý a bude zastávat stejné hodnoty jako my v DHL

Jaká bude náplň práce:

  • Zaučování nově nastupujících a přeškolování stávajících kolegů
  • Vytváření a aktualizace pracovních postupů
  • Sledování výkonu zaměstnanců
  • Hodnocení zaměstnanců
  • Administrativa spojená s tréninkovou činností
  • Nečekejte nudu, stereotyp a už vůbec ne sedavou práci v kanceláři

Co k tomu potřebujete?

  • Zkušenost se zaškolováním pracovníků pro Vás bude výhodou
  • Komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Základní znalost angličtiny a ukrajinštiny - je pro nás výhodou

Co za to nabízíme?

  • 90 Kč plně hrazené stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Makro karta, MultiSport karta a mnoho dalšího
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
  • A především skvělý tým lidí :-)

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Telefon: +420 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!