Brigáda - Administrativní výpomoc - denní/noční směna

Pohořelice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• provádění administrativní práce na transportním oddělení
• vychystávání dokumentů
• komunikace s dopravci (emailová i telefonická), odbavování řidičů
• pravidelná komunikace v anglickém jazyce

POŽADUJEME:

• Uživatelská znalost práce na PC
• Komunikativní AJ
• Časovou flexibilitu a spolehlivost - práce na denní/noční směnu

CO ZÍSKÁŠ:

• získáš zkušenosti v mezinárodní společnosti, které se ti hodí do budoucna
• poznáš super kolegy
• mzda – až 200kč/hod
• můžeš si plánovat směny podle sebe

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!