Specialista/ka skladových procesů

Bor

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• příprava skladových procesů
• školení a trénink personálu
• podpora uživatelů SAP
• spolupráce s různými odděleními
• sledování dodržování procesů a jejich zlepšování
• zpracování reportů
• komunikace se zákazníkem (v AJ)
• zastupování vedoucího skladu

POŽADUJEME:

• zkušenost na stejné či obdobné pozici - výhodou
• praktická zkušenost se systémem SAP - podmínkou
• aktivní znalost AJ (úroveň B1) - podmínkou
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• komunikační dovednosti a týmového ducha
• samostatnost a pozitivní přístup
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní a asertivní vystupování
• zájem o logistiku a chuť zlepšovat procesy
• ukončené střední odborné vzdělání
• nástup: ihned

NABÍZÍME:

• odpovídající mzdové ohodnocení a výplata do 6. dne v měsíci
• atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, plně hrazené stravenky, kafeterie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, možnost home office, Multisport karta, slevové programy různého typu, firemní akce a soutěže atd.)
• možnost profesního rozvoje a osobního růstu za podpory firemního vzdělávacího programu
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!