Personální specialista

Ostrava

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?
Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme do týmu novou posilu!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • poradenská činnost v oblasti personalistiky (nutná znalost zákoníku práce)
  • spolupráce a komunikace s manažery společnosti, vedoucími pracovníky a jednotlivými zaměstnanci
  • práce s docházkovým systémem (RON) a starost o docházku zaměstnanců včetně reportů
  • administrativa spojena se zajišťováním lékařských prohlídek a BOZP a PO oblasti
  • práce v systému SAP včetně reportů

POŽADUJEME:

  • znalost zákoníku práce (podmínkou)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na obdobné pozici
  • praxi se zpracováváním dat (SAP výhodou)
  • samostatnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost, komunikativnost

NABÍZÍME:

  • stravenky v hodnotě 70 Kč / odpracovaná směna, plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • možnost využití home office
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže

A s naší pestrou nabídkou interních i externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň.

Pokud vás nabídka výše zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis a staňte se součástí našeho dynamického HR týmu!

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!