Disponent časových oken (m/ž)

Nepřevázka

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Rádi komunikujete a mluvení je Vaše parketa?
Máte smysl pro detail a přesnost?
Logické uvažování a práce na počítači Vám není cizí?
Nadšení pro práci je pro nás víc než předchozí zkušenost v logistice!

Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Administrativní přenos dat mezi systémy DHL a Volkswagen
  • Registrace vozidel na nakládku a vykládku
  • Komunikace s dopravci

Co potřebujeme:

  • Komunikativního kolegu do týmu
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Excel)
  • Časovou flexibilitu
  • Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Co Vám za to nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Zajímavé finanční ohodnocení ušité na míru
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • SHELL kartička - zvýhodněné tankování
  • 25 dní dovolené
  • Výhodnější tarify od O2 a T-Mobile
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy

.. a spousty dalších benefitů!

Čím Vás chráníme?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami
  • Díky našim opatřením jsme držitelem certifikace „COVID SAFE – Bezpečné pracoviště“

Místo pracoviště: Nepřevázka u Mladé Boleslavi

Kontakt

DHL Automotive s.r.o.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!