Skladový operátor/Pracovník skladu (m/ž)

Říčany

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Místo pracoviště: Jažlovice (Říčany u Prahy)
Doprava: vlastní, svozový bus z Opatova ZDARMA

Vaším úkolem bude:

  • Kompletovat a balit objednávky
  • Přemisťovat palety
  • Pickovat
  • Provádět inventuru
  • Lepit cenovky a štítkovat zakázky
  • Podílet se na nakládce kamionů
  • Pracovat v jednosměnném provozu (7:00-15:30; 11:30-19:30 hod)

Požadujeme:

  • Zkušenosti ze skladu
  • Zkušenost s VZV a platné papíry výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Nástup možný IHNED
  • Mzdu 29 000 Kč - 33 000 Kč včetně bonusů a stravenek
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • Svozový autobus z Opatova (metro C) tam a zpět ZDARMA
  • Fajn partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Multisport kartu
  • 25 dní dovolené
  • Pojištění pro případ, pokud při práci způsobíte škodu

a spoustu dalších benefitů ...

Čím vás chráníme?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!