IT Data Scientist – Graduate – vhodné pro absolventy! (m/ž)

Říčany

Dokončujete studium anebo jste právě dokončili vysokou školu a rádi byste co nejlépe zhodnotili své vědomosti? DHL Vám nabízí jedinečnou příležitost, jak získat profesní zkušenosti a jak nastartovat kariéru hned po ukončení vysoké školy! Připojte se k našemu Graduate programu a načerpejte bohaté zkušenosti ve firmě s 25 letou tradicí na českém trhu!
Náš program trvá dva roky a absolvujete ho na několika pozicích na naší pobočce v Jažlovicích, kde provozujeme několik našich skladů. Skladujeme a přepravujeme produkty světoznámých značek různého druhu od oblečení po léky.

Co budete dělat?

  • Seznámíte se s principy práce a jednotlivými procesy ve skladu a transportu
  • Budovat dovednosti a schopnosti nezbytné k poskytování nových služeb IT v oblastech analýzy dat, technik prediktivního a normativního modelování
  • Pracovat na případech praktického využití datové vědy pro účely vývoje a optimalizace v rámci skladování a transportu
  • Podporovat definice obsahu projektů, výsledků a termínů pro analýzu dat
  • Identifikovat, validovat a používat interní a externí datové soubory na podporu příslušných projektů
  • Aplikovat matematické metody, statistiky, prediktivní modelování a techniky strojového učení k vývoji a vytváření prediktivních modelů pro rozhodování (v reálném čase) a optimalizaci procesů

Co požadujeme?

  • Absolventa vysoké školy (min. titul Bc.), max. 1 rok po ukončení studia
  • Zájem o datovou analýzu a statistiku
  • Zkušenost s tvorbou matematických modelů (klidně jen teoretických)
  • Znalost anglického jazyka (alespoň B1)

Co Vám nabízíme?

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení a růst (Graduate program)
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Budete součástí skutečných projektů, včetně start-upů a nových zákazníků
  • Práci s nejnovějšími technologiemi a podílení se na jejich implementaci do logistiky
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené námi
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!