Skladník

Říčany

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti. A společnost DHL je synonymum stability, zázemí i úcty k jedinci. Právě teď do svých řad hledáme novou posilu, kterou můžete být Vy!

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• manipulace se zbožím a jeho evidence
• příprava zboží k expedici
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• vykládka a nakládka vozidel včetně evidence zásilek (se skenerem)
• obsluha VZV
• dodržování BOZP, PO a interních procesů

POŽADUJEME:

• manuální zručnost a praxe s řízením VZV - výhodou
• průkaz pro řízení VZV - výhodou, příp. možno získat u nás
• praxe na pozici ve skladu - výhodou
• základní znalost práce na PC
• ukončené vzdělání (min. výuční list)
• čistý trestní rejstřík
• ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční )
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní vystupování
• nástup: dohodou

CO VÁM NABÍZÍME:

• odpovídající mzdové ohodnocení - výplata již 6. den v měsíci
• stravenky plně hrazené zaměstnavatelem od prvního dne pracovního poměru
• atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, kafeterie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multisport karta, slevové programy různého typu, firemní akce a soutěže atd.)
• příjemné prostředí a přátelský kolektiv
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!